We guard Your energy!!!

logo PQ-SYSTEM logo ELMONTAŻ

O nas - Korporacja System, czyli kim jesteśmy

W 2008 roku firmy: PQ-SYSTEM i ELMONTAŻ postanowiły połączyć swoje siły tworząc koalicję firm pod nazwą: "KORPORACJA SYSTEM". Dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom kompleksowe usługi z zakresu kompensacji mocy biernej, automatyki, projektowania instalacji elektrycznych oraz poprawy jakości zasilania.

W naszej Korporacji, łączymy wieloletnie doświadczenia z zakresu budowy urządzeń i instalacji rozdzielczych z najnowszą wiedzą inżynierską w dziedzinie jakości energii elektrycznej i jej oszczędności. Nasza kadra to zarówno dawni, wieloletni pracownicy Elektromontaż - Kraków, jak i inżynierowie, absolwenci wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki Akademii Górniczo - Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, posiadający szeroką wiedzę oraz doświadczenie w dziedzinie jakości energii, instalacji elektrycznych i pomiarów.

W skład korporacji wchodzą następujące firmy:
PQ-SYSTEM

Firma PQ-SYSTEM zajmuje się między innymi:

ELMONTAZ

Firma ELMONTAŻ zajmuje się między innymi:

Nasze cele:
Kto może być naszym Klientem?

Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych jak i dużych odbiorców energii elektrycznej, którzy ponoszą opłaty za energię bierną lub borykają się z problemami związanymi z jakością energii elektrycznej.

Zaufaj nam i dołącz do grona zadowolonych Klientów, którzy cieszą się niższymi rachunkami za prąd!
Aby sprawdzić nasze referencje, kliknij tutaj...

Nasi Partnerzy:

logo_eti
ETI Polam
logo_wago
Wago ELWAG